sestdiena, 2013. gada 5. oktobris

Kā tikt pie maza un lēta veļas groza...

Kad izstaigājusi 4 veikalus, sapratu, ka manai mazajai vannas istabai piemērotu nenopirkt, nolēmu vienkārši pirkt kaut ko lētu , zem citāda nosaukuma un pārveidot:)
Tā nu es iegādājos metāla papīrgrozu (2.99 Ls )
Uzšuvu tam rūtainu kokvilnas oderīti, lai saturs nespīd cauri:
(augšējā malā ievēru gumiju, lai labāk turas pie groza) ,un tad jau tikai atlika uzmeistarot vāku :

no kartona (par laimi visas pārvakšanās kastes vēl nav likvidētas :) ) izgriezu atbilstoša diametra apli, virsū uzliku sintaponu un apvilku ar audumu (vispirms to piestiprināju pie kartona ar līmlenti, tad uzšuvu pa virsu apaļu auduma oderīti). No virspuses piešuvu ar sintaponu palielinātu un ar audumu apvilktu pogu, lai var vieglāk vāciņu pacelt.
Rezultātā esmu tikusi pie lēta un pareizā izmēra veļas groza savai jaunajai vannas istabai, kas gaida vēl dažus uzlabojumus :)
5 komentāri:

 1. Paldies par visu, Dr Makha! Pēc tam, kad es sazinājos ar jums, lai palīdzētu man pārtraukt šķiršanos no vīra, mans vīrs pārtrauca aizpildīt šķiršanās dokumentus, un tagad viss ir daudz labāk. Kā jūs teicāt, viss šķiršanās process ir atcelts, sliktā sieviete, kas radīja problēmas manā laulībā, ir pametusi manu vīru, un tagad mēs esam ļoti laimīgi kopā. Es dalos šajā dzīves pieredzē ar visiem, kas saskaras ar līdzīgiem izaicinājumiem attiecībās, laulībā vai jebkurā citā jautājumā. , varat sazināties ar Dr Makha, izmantojot WhatsApp +1(815)564-3618
  Viņa pārvalda šādas burvestības:
  * mīlestības burvestības
  * kāzu burvestības
  * naudas maģija
  * skaista burvestība
  * laimes burvestība
  * Seksa pievilcības burvestības
  * AIDS izārstēšanas maģija
  * Kazino ala
  * Noņemtas nolādētās alas
  * Aizsardzības burvestība
  * loterijas maģija
  * Laimes burvestības
  * Auglības burvestība
  * Telekinēzes gredzens 💍
  E-pasts: makharituals@gmail.com
  Whatsapp +1(815)564-3618

  AtbildētDzēst