otrdiena, 2012. gada 11. decembris

Tiek rīkota Modes talka,

un to rīko biedrība "Humana People to People in Latvia". Viņi lūdza padot tālāk šo aicinājumu:


Vai šajā gada laikā gribi ko īpaši interesantu un aktuālu savā drēbju skapī redzēt? Skapis ir pilns, bet nav ko mugurā vilkt? Izvelc ārā to, kas nav vajadzīgs un radi savu, videi un ziemai draudzīgu modi!
Nāc šo sestdien, 15. decembrī uz modesTalku, kurā mēs kopā radīsim jaunus tērpus un aksesuārus no drēbēm, kuras katrs varam atrast savās mājās (un ne tikai - pārbaudi omītes lādes bēniņos), bet vairs ikdienā neizmantojam. Dot jaunu elpu vecām un aizmirstām lietām varēs ikviens, arī bez labām prasmēm šūšanā, jo liksim spēkus kopā no idejas līdz rezultātam!
Kopā ar mums pasākumā tērpus radīs modes māksliniece Ingrīda Zābere no dizaina projekta „Recycled.lv”.Pasākums notiks SESTDIEN, 15. decembrī no plkst. 16.00 – 21.00!
Vakara muzikālais noformējums DJ TANHEIZERA vadībā.
Pasākuma norises vieta: café “Taka”, Miera ielā 10
Paņem līdzi drēbes un aksesuārus, kuri Tev vairs nav vajadzīgi, bet varētu noderēt jaunu tērpu radīšanai.

Dalības maksa: LVL 3

To kā mums gāja kādā no iepriekšējām modesTalkām skaties šeit: http://www.draugiem.lv/modestalka/galler…Piesakies modesTalkai, sazinoties ar Rūtu Kronbergu:

E-pasts:modesTalka@gmail.com, ruta.kronberga@gmail.com

Mob.tālr.: (+371) 283 52 648

modesTalku rīko:

Biedrība „Humana People to People in Latvia”:http://www.draugiem.lv/modesTalka; http://www.facebook.com/pages/modesTalka/335982383090328, hppinlatvia.tk

Café “Taka”: http://pataku.wordpress.com/

Dizaina projects “Recycled.lv”:http://www.recycled.lv

I1 komentārs: